keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

CAPSULE-LAB MAGIC BOOSTING ESSENCE (30ML)

SPECIFIC LINES
Reference:

PQECAPS03

Description: Contains in his formulation extracts of seaweed with antioxidant and protecting properties, together with ingredients of vegetal origin, like the cale...
€95.90
Tax included
Quantity
In Stock

Description

Contains in his formulation extracts of seaweed with antioxidant and protecting properties, together with ingredients of vegetal origin, like the calendula or the Japanese cedar tree extract. Get a more hydrated, a brighter and a younger skin thanks to his formulation rich in active ingredients. Its continued use allows to defend your skin against the effects of ageing.

Product Details


Apply everyday in the night on the clean skin, by gentle circular massages, until it is totally absorbed.


OCATION EKSTRAKT Z PINNATIFIDA:Ekstrakt uzyskany z gametofito z aldar Undaria Pinnatifida. Ekstrakt ten jest bogaty w cząsteczki antyoksydantów, takie jak karoteny, chlorofile i triterpeny. Chroni mitochondrialne DNA.
WYCIĄG Z JAPOŃCZYKA KRYPTOMERIA:Ekstrakt z kryptomerii jest bogaty w polifenole, terpenoidy i aminokwasy. Ponownie aktywuje mechanizm odnowy komórek działający na poziomie naskórka. Przyspiesza regenerację, odzyskuje funkcję bariery, zwiększa poziom nawilżena i poprawia mik skóry.
BIOSACCHARIDE GUM-2:Polisacharyd pochodzenia biologicznego bogaty w ramnozę. Ramnoza działa na skórę poprzez jej zwiększenie i zwiększenie jej jędrności. Zmniejsza zaczerwienienia, zapewniając uczucie ulgi i dobreo samopoczucia.SORHMBCLRSTALK JUICE:Sok z sorgo jest bogaty w poliozy i sacharozę. Po nałożeniu na skórę tworzy warstwę naprężającą na powierzchni warstwy rogowej naskórka, co zapewnia natychmiastowy efekt tensorowy. Wpływ mikro liftinguna skórę.
-WYIĄG Z KLEDUY FFCIALS KWIATÓW:Ekstrakt z kwiatu nagietka jest bogaty w oligosacharydy, które biorą udział w produkcji prokolagenu i elastyny. Zmniejsza widoczne oznaki starzenia, zwiększa elastyczność i jędrność skóry oraz zmękcza mikrorejve skry.
WYCIĄG Z JAPOŃCZYKA KRYPTOERIAEkstakt krytomeii jest bogaty w polifenole, terpenoidy i aminokwasy. Ponownie aktywuje mechanim odnowy komórek działający na poziome naskórka Przyspiesza regenerację, odzyskuje funkcję bariery, zwiększa poziom nawilżenia i poprawia mikrozesaw skry.BISACCHRIDE UM-2:Polisacharyd pochodzenia biologicznego bogaty w ramnozę. Ramnoza diała na skórę poprzez jej zwiększenie zwiększeni jej jędrności. Zmniejsza zaczerwienienia, zapewniając uczucie ulgi i dobrego samopoczucia.
SORHUM BIOLOR SALK JUCE:Sokz sorg jest bogaty w poliozy i sacharozę. Po nałożeniu na skórę tworz warstwę naprężającą na powierzchni wartwy rogowej askórka, co zapewnia natychmiastowy efekt tensorowy. Wpływ mikro liftingu na skórę.
-WYCIĄG Z KAENDULY FFICINAIS KWIAÓW:Ekstakt z kiatu nagietka jest bogaty w oligosacharydy, które biorąudział w produkcji prokolagenu i elastyn. Zmniejsza wdoczne oznaki starzenia, zwiększa elastyczność i jędrność skóry oraz zmiękcza mikrorejve skóry.
GYCERINE:Środek nwilżając pochodznia natualnego, który zapobiega odwodnieniu skóry.


CAPSULE

POSTQUAM

You might also like